Inauguracja Roku Akademickiego Nasielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dnia 30 września uczniowie klasy 6b, 6c i 2c wraz z wychowawcami Panią Kingą Żabik, Panią Ewą Lipowską oraz Panią Anetą Czyż-Roszak mieli ogromną przyjemność zaprezentować montaż słowno – muzyczny podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2024/25 Nasielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Młodzi artyści wykazali się swoim talentem recytatorskim, muzycznym i tanecznym. Wspaniała i ciepła atmosfera oraz liczne brawa, które otrzymali były niezwykle mobilizujące do dalszego rozwijania swoich talentów. Po uroczystości uczniowie otrzymali słodkie upominki, a Panie piękne kwiaty. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspaniały odbiór. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Teresie Skrzyneckiej za zaproszenie, uśmiech, życzliwość oraz otwarte serce. Zdjęcia dzięki uprzejmości NOK w Nasielsku.