Zobaczmy to jeszcze raz…

8 maja nasz szkolny teatr ponownie wystąpił przed wyjątkową publicznością. Tym razem na widowni zasiadł Burmistrz Nasielska Radosław Kasiak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Hanna Pietrzak, przedszkolaki wraz z opiekunami z Samorządowego Przedszkola im. Juliana Tuwima w Nasielsku, Samorządowego Przedszkola „Stacyjkowo” w Starych Pieścirogach, Niepublicznego Przedszkola Sakolandia i Niepublicznego Przedszkola „Pod Fiołkami”. Przedstawienie było wstępem do wspólnej zabawy podczas Niebieskich Igrzysk zorganizowanych przez naszą szkołę. Dziękujemy, że byliście z nami.
Zapraszamy do fotorelacji umieszczonej na Facebooku szkoły wykonanej za pomocą sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości