Wspieramy Igora w jego rehabilitacji

„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem…”.
Maria Konopnicka
W ostatnich dniach, przy współpracy z Radą Rodziców, w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast na rehabilitację Igora Niedzielskiego, który zmaga się z postępującym zanikiem mięśni.
  • Szczególne podziękowania kierujemy do Urzędu Miejskiego w Nasielsku, który w dniu dzisiejszym udostępnił nam miejsce do sprzedaży ciast.
  • Bardzo dziękujemy również Kołu Gospodyń Wiejskich „Jackowianki” z Jackowa Dworskiego za zorganizowanie sprzedaży przepysznej lemoniady.
  • Dziękujemy serdecznie Restauracji „Na Młynarskiej” za pyszne burgery i inne przekąski.
  • Wyrazy wdzięczności należą się również Pani Katarzynie Wilskiej, która wykonała piękne warkoczyki u naszych uczennic.
  • Dziękujemy za zaangażowanie Radzie Rodziców, która podczas Gminnego Dnia Dziecka przygotowała stoisko z kiełbaskami.
  • Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom z koła wolontariatu i innym osobom, które wsparły nasze działania podczas tych kilku dni.
Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem i wspólnymi siłami udało nam się zebrać łączną kwotę 14 239,74 złotych!!!
Wszystkie środki zostaną przekazane na zbiórkę Igora pod linkiem: https://pomagam.pl/4tpk8k
Natalia Rutkowska