Walentynki z wierszami Jana Brzechwy

14 lutego odbył się, po raz kolejny w naszej szkole, konkurs dla uczniów klas trzecich pt. „Walentynki z wierszami Jana Brzechwy”. Główne cele konkursu to popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych oraz wdrażanie do samodzielnej pracy. Na wyszukanie i zapoznanie się z treścią wierszy uczniowie mieli miesiąc.
W konkursie wzięło udział 15 osób. Zadaniem uczniów było wypełnienie karty pracy dotyczącej znajomości utworów wyznaczonych w regulaminie. Trzecioklasiści wykazali się bardzo dobrą znajomością przeczytanych wierszy i zaprezentowali wysoki poziom wiedzy. Wszyscy uczestnicy, w podziękowaniu za czas przeznaczony na przygotowanie do konkursu, otrzymali upominki, a zwycięzcy nagrody książkowe.

Najlepsze wyniki uzyskali:

I miejsce – Mieszko Roszak kl.3c, 36p./36p.
II miejsce – Julia Suwińska kl. 3c, 35,5p.
Lucja Zaciewska kl.3c, 35,5p.
III miejsce – Michał Śmiechowski kl.3b, 35p.
Wiktoria Rębecka kl.3b, 35p.
Bartosz Gebert kl.3b, 35p.
Igor Rogalski kl. 3c, 35p.

Wyróżnienia: Hanna Szmyt kl.3c
Liliana Głogowska kl.3c