Podsumowanie wyników 12 edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego „Wiosenne zmagania z ortografią”

25 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się już 12 edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego pod hasłem „Wiosenne zmagania z ortografią”. W tegorocznych zmaganiach z ortografią wzięło udział 7 szkół gminnych. Dziękujemy Dyrektorom tych placówek, Nauczycielom oraz Uczniom za niesłabnące zainteresowanie naszym konkursem.
Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

W kategorii zespołowej:

1 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach;

2 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku:

3 miejsce zajęła Niepubliczna  Szkoła Podstawowa „Pod Fiołkami”.

W kategorii indywidualnej:

1 miejsce – Nikola Hajduk z kl. 3 b Szkoły Podstawowej nr 2 im. S. Starzyńskiego w Nasielsku;

2 miejsce – Franciszek Bogdański  ze Szkoły Podstawowej im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach;

3 miejsce – Emilia Jechalik ze Szkoły Podstawowej im.  Księcia Józefa Poniatowskiego
w Starych Pieścirogach.

Wyróżnienia w naszym konkursie otrzymali:

Kaja Pasek z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Pod Fiołkami” w Nasielsku;

Kamila Kmiecińska z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Pod Fiołkami”;

Sebastian Mikulski z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Pod Fiołkami”;

Adam Więckiewicz  ze Szkoły Podstawowej w Starych Pieścirogach;

Alan Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej w Starych Pieścirogach;

Igor Rogalski ze Szkoły Podstawowej nr2 w Nasielsku;

Eliza Liberadzka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nasielsku.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym. W tym miejscu dziękujemy Nasielskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Edukacji za ufundowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Anna Korycka