Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Występy naszych uczniów podczas 1. Zielonych Świątek na Nasielskim Rynku

Podczas 1. Zielonych Świątek na Nasielskim Rynku nasi uczniowie zaprezentowali piękny program artystyczny.
Swój talent zaprezentowały: Marcelina Cichocka z piosenką „Rzuć mi uśmiech”, Joanna Gałężewska z piosenką „Co nam w duszy gra”, Barbara Rosłońska i Barbara Sztabnik z utworem „Połączyła nas muzyka” oraz Lena Karkowska, Julia Kurpiewska i Amelia Sobczyńska z piosenką „Nic dwa razy”.
Młodzi artyści zachwycili publiczność swoim talentem, zaangażowaniem oraz autentyczną radością ze wspólnego śpiewania. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami, a ciepłe przyjęcie dodało im jeszcze więcej energii i uśmiechu.
Uczniów do występu przygotowała Pani Kinga Żabik.
Serdecznie dziękujemy uczniom za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły!