Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie klas 8c, 8a oraz 6b mają za sobą dzień pełen wrażeń. W piątek, 14 kwietnia odbyła się wyczekana wycieczka do Warszawy z biurem podróży „Polja” z Płońska.
Naszą marszrutę rozpoczęliśmy bardzo aktywnie, bo od Stacji Grawitacja! Park Trampolin to miejsce, w którym nawet najbardziej oporne na ruch i aktywny wypoczynek osoby zaczynają się ruszać! Nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z mnóstwa trampolin, boiska do koszykówki z trampolinami, poduchy z wieżami do skoków oraz innych atrakcji. Nie pominęliśmy również możliwości połączenia aktywności sportowej na interaktywnych trampolinach z grami komputerowymi J Gdyby komuś było mało atrakcji, to – ponad wszystkimi trampolinami rozciąga się Park Linowy. Oczywiście – znaleźli się chętni i na to! Antresola z kącikiem Bistro pozwalała na chwilę odpoczynku i łyk chłodnego napoju.
Nie ma to, jak połączenie aktywności ze światem iluzji! I właśnie kolejnym punktem naszej wyprawy było Muzeum Świata Iluzji , czyli interaktywnej, edukacyjno-rozrywkowej przestrzeni dla każdego.
Wycieczkę zakończyliśmy krótkim spacerem po warszawskiej Starówce – a pogodę mieliśmy idealną!  Zmęczeni, ale pełni wrażeń oraz pozytywnej energii, udaliśmy się na posiłek. Tak, tak – McDonald’s to przecież nieodłączny punkt każdej wycieczki.
Mamy nadzieję, że Pani Natalia Rutkowska oraz Pan Krzysztof Macias miło spędzili ten czas z naszą dość liczną grupą – Serdecznie dziękujemy
Dziękujemy POLJA Usługi Turystyczne Igor Piotrowski za świetną zabawę oraz zamówioną piękną pogodę
Do zobaczenia!
Ilona Pietrzak