Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Uroczyste podsumowanie programu Erasmus+

 8 maja, o godz. 17:00 odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Erasmus+ Był to wyjątkowy czas wspomnień, podziękowań oraz dzielenia się doświadczeniami z wyjazdu do Grecji.
Swoją obecnością zaszczycili nas Sekretarz Nasielska – p. Marek Maluchnik, Dyrektor szkoły – p. Mariusz Kraszewski, Wicedyrektor – p. Anna Korycka, a także wychowawcy uczestników oraz rodzice.
Uroczystość rozpoczęła się dostojnym Polonezem, po którym uczestnicy zaprezentowali występ słowno-muzyczny wzbogacony prezentacją multimedialną. Dzięki temu zgromadzeni mogli bliżej poznać wszystkie działania realizowane podczas trwania projektu Erasmus+
Każdy z uczestników podzielił się również swoimi wrażeniami i doświadczeniami z pobytu w Grecji. Nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów oraz wspomnień, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Na zakończenie Pan Dyrektor uroczyście wręczył wszystkim uczestnikom certyfikaty, gratulując im zaangażowania, odwagi i aktywnego udziału w projekcie.
To było piękne podsumowanie niezwykłej przygody, która pozwoliła zdobyć nowe umiejętności, doświadczenia i przyjaźnie
Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Ilony Pietrzak za wykonanie pięknych zdjęć podczas naszego spotkania.