Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Uczniowie klasy 7a ponownie w akcji!

 Wczorajsze popołudnie uczniowie klasy 7a spędzili na kolejnym spotkaniu z seniorami w ramach projektu „Szkoła Międzypokoleniowa”. Tym razem skupiliśmy się na zakładaniu konta na Facebooku, poznawaniu jego funkcji oraz zasad bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych. Dodatkowo wspólnie odkrywaliśmy świat gier internetowych – to była świetna okazja do nauki i dobrej zabawy! 
Dziękujemy słuchaczkom NUTW za otwartość i zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!