Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Turniej FIRST LEGO League Polska

Dzisiaj, w Warszawie, odbył się turniej FIRST LEGO League Polska. Nasza szkolna drużyna wykazała się w czterech kategoriach – Podstawowe Wartości, Robot Design, Robot Game oraz Innowacyjny Projekt.
Było radośnie i kreatywnie. Jak przystało na niedzielę czas ten spędziliśmy w rodzinnym gronie, ponieważ na turniej przybyli także Rodzice naszych Uczniów.
Dzień sprzyjał nawiązaniu nowych znajomości, tworzeniu wspierającej atmosfery i wzajemnym kibicowaniu w czasie turniejowych rozgrywek.
To była prawdziwie STEAMowa niedziela