Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Sesja Świąteczna

Dziś w naszej szkole odbyła się sesja świąteczna dla uczniów klas 0 b, 1b, 2a i 2b. Dekorację na sesję wykonały Panie: Monika Kozarzewska i Anna Modzelewska przy współpracy z Warsztaty Terapii Zajęciowej w Świeszewie.
Od jutra do czwartku sesje kolejnych klas
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na Facebook szkoły