Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Ostatki w klasie 3a

16 lutego w klasie III a odbyło się pożegnanie karnawału. W tym dniu obowiązywał strój sportowy i dobry humor. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych z wykorzystaniem balonów oraz wesoło bawili się na śniegu. Uczniowie mogli również wykazać się swoja kreatywnością podczas ozdabiania balonów. Tego dnia nie mogło się obyć bez małego łakomstwa. Rodzice z trójki klasowej oraz rodzice Leny i Filipa przygotowali dla wszystkich słodkie upominki, a babcia Julii upiekła pyszne pączki. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym osobom. Będziemy mile wspominać ten wyjątkowo radosny i pełen atrakcji dzień.

Małgorzata Olbryś