Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Jesteśmy czytelnikami biblioteki szkolnej

11 marca zostaliśmy zaproszeni przez Panią Bibliotekarkę , na urodziny do Kopciuszka. Po obejrzeniu przedstawienia w wykonaniu uczennic klasy 6a , złożyliśmy przysięgę, że będziemy wzorowymi czytelnikami. Następnie zostaliśmy pasowani, na czytelników szkolnej biblioteki. Po uroczystości wszyscy udaliśmy się do biblioteki , gdzie wypożyczyliśmy pierwszą książkę.
Bardzo dziękujemy pani Grażynce za przygotowanie uroczystości, a koleżankom z klasy 6a za piękne przedstawienie. Podziękowania kierujemy też do uczniów, którzy wykonali piękne zakładki do książek.
Uczniowie klas pierwszych z wychowawcami