Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Starzyńskiego
w Nasielsku

Godło Polski

JUBILEUSZ SZKOŁY

Jak to towarzystwo „ogarnąć”??? – czyli zamiana ról w 2c.

Nasza pani dziś stwierdziła, że teraz to my będziemy nauczycielami. Wiadomo, taki żart na Prima Aprilis. Na początku nawet nam się podobało. Fajnie jest trochę porządzić. Krzesełko nauczyciela jest znacznie wygodniejsze, biurka nie trzeba z nikim dzielić…teoretycznie same plusy. Tylko co zrobić, żeby oni tyyyyyle nie gadali. Mówisz piąty raz, na której stronie otwieramy ćwiczenia, a i tak znajdzie się ktoś, kto zapyta co robimy. Posypały się żółte kartki, ale i tak ciężko to, co się działo, nazwać normalną lekcją. Na szczęście jutro już wszystko wróci do normy. Ufff