Za trud,
za serce,
za uśmiech.Dziękujemy !!!
Dnia 15 października br. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która powitała przybyłych nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych emerytów. Następnie przekazała głos uczniom klas drugich, którzy wraz z wychowawcami przygotowali program artystyczny. Młodzi artyści uświetnili ten wyjątkowy dzień wierszem, piosenką oraz tańcem. Wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków obdarowując każdego nauczyciela laurkami w kształcie serduszek oraz odśpiewali ,,Sto lat’’.
Uroczystość zakończyła się słowami Pani Dyrektor, która podziękowała nauczycielom za ich trud i zaangażowanie oraz odczytała listę nagrodzonych nauczycieli i pracowników szkoły.
Ewa Boczkowska
Barbara Kamińska
Monika Kozarzewska
Jolanta Sobiecka
